Inwentaryzacja budynku - prosty sposób

Utworzono: 2020-04-15
Ostatnia aktualizacja: 2020-04-16
Liczba odwiedzin posta: 389

Scenariusz:
Opisanie 8 usług dostarczanych do klientów w obiekcie wielorodzinnym. Wykorzystanie splittera GPON 1/12.

Instrukcja:
  1. Dodaj mufę. Na mapie ustaw mufę w obrębie obiektu. Instrukcja Dodaj Mufę.
  2. Do mufy dodaj kabel światłowodowy. Instrukcja Dodaj Kabel.
  3. W mufie do właściwego włókna w kablu światłowodowym dodaj Splitter GPON 1/12. Instrukcja Dodaj Splitter GPON.
    1. Splitter na wejściu powinien mieć styk SC/APC a na wyjściu 12 x styki SC/APC.
  4. Przy każdej odnodze Splittera (1 do 12) znajduje się podręczna lista rozwijana Akcje. Instrukcja Czynności na włóknach.
  5. Do każdej odnogi Splittera dodaj opis z nazwą zakończenia usługi, np. Internet 100Mbit/s dla Jan Kowalski.
  6. Gotowe.


Powrót